plagiat

ebsco

placpigal

Fundacja Matematyak dla Wszystkich

Aktywni logo

 

 

 

 

 

 

podatkowa13 maja (piątek) w WSA odbędzie się konfrerencja "Podatnik na celowniku fiskusa". Głównym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Edukacji Podatkowej z Krakowa.

13 maja (piątek) w WSA odbędzie się konfrerencja "Podatnik na celowniku fiskusa". Głównym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Edukacji Podatkowej z Krakowa.

 Tematem Konferencji będą planowane na rok 2016 przepisy wprowadzające generalną klauzulę przeciwko unikaniu opodatkowania, jak i przepisy, które już obecnie zawierają tzw. małe klauzule obejścia prawa podatkowego (klauzule antyabuzywne). Prelegenci odpowiedzą na pytanie, w jaki sposób klauzule mogą wpłynąć na praktykę stosowania przepisów prawa podatkowego w Polsce i jakie sytuacje będą wpisywać się w nowe regulacje prawne. Podczas Konferencji zostaną też poruszone zagadnienia związane z uszczelnianiem polskiego systemu podatkowego, a dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego, zagranicznych spółek kontrolowanych (CFC), Centralnego Rejestru Faktur, jak i regulacji z zakresu cen transferowych a także problematyki nadużycia prawa do odliczeiaw podatku VAT.

Więcej informacji o konferencji uzyskać można na stronie www.konferencja-podatkowa.pl

podatkowa