Dnia 10.05.2026 r. w Gabinecie Terapii i Rehabilitacji Dziecięcej „Radolino” Radosław Iżakiewicz, Magdalena Pudełko-Iżakiewicz odbyły się zajęcia plenerowe z udziałem studentek II roku studiów magisterskich (specjalność: diagnoza, planowanie i prowadzenie terapii integracji sensorycznej w placówce oświatowej)
Spotkanie zostało zrealizowane w ramach zajęć z przedmiotu „Okołoporodowe ryzyko zaburzeń SI – grupy ryzyka, profilaktyka, pielęgnacja neurorozwojowa”, prowadzonego przez mgr Radosława Iżakiewicza
Podczas zajęć nie zabrakło części praktycznej, obserwacji, rozmów oraz wymiany doświadczeń. Uczestniczki miały możliwość spojrzenia na terapię integracji sensorycznej z perspektywy najmłodszych pacjentów, a także poszerzenia wiedzy dotyczącej wczesnej profilaktyki i świadomej pielęgnacji neurorozwojowej.
Dziękujemy za zaangażowanie, aktywny udział i świetną atmosferę!
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie tworzyć przestrzeń do zdobywania praktycznej wiedzy i doświadczenia.














