plagiat

ebsco

placpigal

Fundacja Matematyak dla Wszystkich

Aktywni logo

 

 

 

 

 

 


Konferencja szkoleniowa dla dyrektorów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
nt. „Edukacja dla bezpieczeństwa”

Organizatorzy:
Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej
Śląskie Kuratorium w Katowicach Delegatura w Bielsku-Białej

Konferencja odbyła się w dniu 20 listopada 2009 r. w Wyższej Szkoły Administracji przy Placu Marcina Lutra 7.
Celem konferencji było przedstawienie roli i znaczenia edukacji dla bezpieczeństwa wobec wyzwań i problemów stojących przed placówkami i instytucjami oświaty i wychowania.

Szczegółowy program Konferencji>>

 

Powiększ

Dnia 18.05.2009 w Wyższej Szkole Administracji odbyła się konferencja naukowa zatytułowana "Rada Europy a problemy globalne współczesnego świata". Konferencja została zorganizowana przez Forum Młodych Dyplomatów, które działa pod opieką dr Ireny Głuszyńskiej.

Zobacz galerię zdjęć »

Zobacz plakat »

 

PowiększW dn. 17.04.2009 r. odbyło się w seminarium  nt.
Zadania obronne organów samorządu teryt
orialnego
zorganizowane przez Wydział Administracji Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej oraz Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej.
Prowadzącym Seminarium byli pracownicy Wyższej Szkoły Administracji, Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz eksperci Departamentu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
W Seminarium wzięli udział przedstawiciele instytucji samorządowych z terenu powiatu bielskiego, pszczyńskiego oraz żywieckiego.

Zobacz galerię zdjęć »

Napisali o nas »

 

Powiększ

W dniu 07.05.2009 r. odbyła się Ogólnopolska Konferencja Studencka pt. "Sytuacja prawna obywatela w demokratycznym państwie prawnym" .Organizatorami byli Studenci Wydziału Administracji przy Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej.

 

Konferencja „Aktualne zagrożenia dla wartości związanych z wielokulturowością”W dniach 8 - 9 maja 2009 r. w Rezydencji Prezydenta RP w Wiśle odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Aktualne zagrożenia dla wartości związanych z wielokulturowością”. Organizatorami były: Kancelaria Prezydenta RP oraz Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej.

Zobacz galerię zdjęć »

Więcej...
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL