plagiat

ebsco

placpigal

Fundacja Matematyak dla Wszystkich

Aktywni logo

 

 

 

 

 

 

Krajowa konferencja naukowa nt. „Racjonalizacja zarządzania jednolitymi formacjami umundurowanymi”

W dn. 10 października br. w Przesiece k. Karpacza odbyła się krajowa konferencja naukowa nt. „Racjonalizacja zarządzania jednolitymi formacjami umundurowanymi”. Organizatorem konferencji był Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie we współpracy z: Wydziałem Administracji Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie; Wydziałem Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach; Wydziałem Nauk Społecznych i Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy; Wydziałem Administracji Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej oraz Fundacją „Obserwatorium Społeczne” we Wrocławiu.

Więcej…
 
Zapraszamy na Konferencję

WSAMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej, Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej oraz Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej zapraszają serdecznie do udziału w KONFERENCJI INAUGURUJĄCEJ UPOWSZECHNIANIE MODELU WSPÓŁPRACY INSTYTUCJI POMOCY SPOŁECZNEJ I RYNKU PRACY PRZY WSPÓLNYM OPRACOWYWANIU DIAGNOZ PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH W ŚRODOWISKU LOKALNYM zorganizowanej w ramach projektu innowacyjnego-testującego: „Budowanie kultury współdziałania instytucji z obszaru zatrudnienia i integracji społecznej poprzez wspólne tworzenie map problemów i zasobów środowiska lokalnego na przykładzie miasta Bielska-Białej”.

Czytaj więcej...
 

wsaSerdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję pn."Autyzm - zrozumieć i pomóc", która odbędzie się w dniach 14 - 15 listopada 2014 r. w Bielsku-Białej.

 

Organizatorem wydarzenia są: 

  • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej
  • Porozumienie „Autyzm – Polska”
  • Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym z Zespołem Aspergera oraz Zaburzeniami Pokrewnymi „AS” Bielsko-Biała
  • Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Więcej na temat konferencji znajdziecie Państwo na stronie www.autyzm.wsa.bielsko.pl

 

 

WSAW dniu 31 maja 2014 r. Zakład Administracji Bezpieczeństwa i Zarządzania Wydziału Administracji Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej zorganizował Konferencję Naukową pn. „INSTYTUCJONALNY WYMIAR ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO”.
Celem głównym Konferencji była identyfikacja prawidłowości udziału instytucji publicznych w zakresie reagowania kryzysowego.

Informacje o konferencji »

Galeria zdjęć >>
 

WSAW dniu 1 marca 2014 r. w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej odbyła się konferencja naukowa na temat roli rodziców w polskim systemie oświaty. Inicjatywa realizowana była wspólnie przez Bielskie Forum Oświatowe oraz Wyższą Szkołę Administracji i adresowana była do studentów, rodziców uczniów wszystkich typów szkół, nauczycieli i samorządowców. Na konferencji wykłady wygłosili zaproszeni goście: panowie Andrzej Pery doradca minister edukacji Joanny Kluzik-Rostkowskiej oraz Wojciech Starzyński prezes Fundacji „Rodzice Szkole”, a także pracownicy naukowi Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych WSA.

Program konferencji »

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL