plagiat

ebsco

placpigal

Fundacja Matematyak dla Wszystkich

Aktywni logo

 

 

 

 

 

 

Oferujemy Wam wypróbowanie swoich sił na deskach świetnego Teatru Komedii Kuby Abrahamowicza. W ramach tej inicjatywy będziecie mieli okazję wziąć udział w prawdziwych spektaklach, zdobyć doświadczenie aktorskie, umiejętność przemawiania do szerokiego grona publiczności, poznać nowych ludzi, a może z czasem nawet otrzymać propozycję pracy i zostać profesjonalnym aktorem...no i pokazać się znajomym czy rodzinie, czyli zabłysnąć w świecie.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do udziału w spotkaniu z panem Kubą Abrahamowiczem – Dyrektorem pierwszego prywatnego teatru komedii w Bielsku Białej, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę tj. 01 lutego 2015 r. zaraz po spektaklu PRODUKT KRAJOWY IMPRO “3,2,1 – POSZŁO!” zaplanowanym na godz. 17.00 (obecność na spektaklu wymagana, ale dla naszych studentów specjalne i naprawdę atrakcyjne zniżki na bilety!!!).
Zgłaszajcie się do Rektoratu Wyższej Szkoły Administracji (pok. nr 3) do dnia 30 stycznia 2015 r. Czekamy na Was i już życzymy powodzenia w przyszłych wystąpieniach!
Strona internetowa Teatru: www.teatrkomedii.pl
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.