plagiat

ebsco

placpigal

Fundacja Matematyak dla Wszystkich

Aktywni logo

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na Konferencję

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej, Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej oraz Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej zapraszają serdecznie do udziału w KONFERENCJI INAUGURUJĄCEJ UPOWSZECHNIANIE MODELU WSPÓŁPRACY INSTYTUCJI POMOCY SPOŁECZNEJ I RYNKU PRACY PRZY WSPÓLNYM OPRACOWYWANIU DIAGNOZ PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH W ŚRODOWISKU LOKALNYM zorganizowanej w ramach projektu innowacyjnego-testującego: „Budowanie kultury współdziałania instytucji z obszaru zatrudnienia i integracji społecznej poprzez wspólne tworzenie map problemów i zasobów środowiska lokalnego na przykładzie miasta Bielska-Białej”.

Niniejszy projekt zdobył drugie miejsce w prestiżowym ogólnopolskim konkursie Samorządowy Lider Zarządzania 2014  - „Razem dla rozwoju”, organizowanym przez Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich oraz Związek Gmin Wiejskich RP. Tym samym przedsięwzięcie zostało wpisane do rejestru dobrych praktyk.

Konferencja odbędzie się 16 grudnia 2014 r. o godz. 12.30 w Auli Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej, ul. A. Frycza Modrzewskiego 12

Program Konferencji >>