plagiat

ebsco

placpigal

Fundacja Matematyak dla Wszystkich

Aktywni logo

 

 

 

 

 

 

Iza_Grzybowska_skladanka„Kochaj bez ryzyka na Śląsku”


Już 27 listopada 2009 w godzinach od 14 : 00 do 18:00 na Akademii Techniczno Humanistycznej odbędą się darmowe badania w kierunku HIV dla studentów oraz happening „Niechciany Podarunek”.
W ramach kampanii przeprowadzone zostaną badania w kierunku HIV w specjalnie do tego przystosowanych salach, pod nadzorem specjalistów z Górnośląskiego Stowarzyszenia Wspólnota. Organizatorzy planują wykonać ok. 100 darmowych testów. Dodatkowo każdy student, który w tym dniu przyjdzie na uczelnię będzie mógł skorzystać z obecności certyfikowanych specjalistów w tej dziedzinie, wzbogacić swoją wiedzę dotyczącą HIV/AIDS lub zweryfikować dotychczasowe pojęcie na ten temat.
W ramach happeningu „Niechciany Podarunek” organizatorzy zamierzają oprócz akcji informacyjnej, zaprosić studentów do wspólnej zabawy. Stoisko eventowe, będzie miało ciekawą i niekonwencjonalną formę. Studenci będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i otrzymać drobne podarunki. Młodzi ludzie będą mogli zaangażować się w kampanię biorąc udział w ogólnopolskim konkursie na hasło i rysunek dotyczące tematyki HIV/AIDS. Chyba nie brzmi jak nudna prelekcja? Podstawą naszego działania jest edukacja poprzez realne zaangażowanie młodych ludzi w kampanię, nasze działania to mieszanka zabawy i rzetelnie udzielanej wiedzy na temat zakażenia HIV.
Wszystko to będzie można zobaczyć i doświadczyć przychodząc na nasze stoisko.
Niechciany podarunek – 27 listopad 2009 godziny od 11:00 do 18:00 campus budynek L 
Więcej informacji na plakatach oraz na stronie www.ryzyKOchania.pl

Koordynatorem kampanii na terenie całej Polski jest Stowarzyszenie MANKO,
Partnerzy Medialni: RMF Maxxx, Wirtualna Polska, Gazeta Studencka, MTV, Patio TV polki.pl, dlastudenta.pl, fit.pl, Miesięcznik MANKO. 
Partnerzy medialni lokalni: TVP Katowice, Gazeta Częstochowska, Dziennik Zachodni, Portal NaszeMiasto.pl
Informacji o kampanii udzielają :

Magdalena Suder
Społeczna Agencja PR
Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Tel. 502 920 317
Maria Doerre
Społeczna Agencja PR/ Stowarzyszenie MANKO
Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Kom. 691266132

Informacja prasowa 26.11.2009